Hic Sunt Dracones

Divadlo Continuo

KONCEPT A REŽIE: 

Pavel Štourač

ÚČINKUJÍ:

Sara Bocchini, Kateřina Šobáňová, Natália Vaňová, Ludmila Ješutová

VÝTVARNÝ KONCEPT, SCÉNOGRAFIE:

Helena Štouračová, Pavel Štourač

HUDBA / SOUND DESIGN: 

Jakub Štourač

LIGHT-DESIGN:

Tomáš Morávek 

PRODUKCE: 

Anna Davis

BOOKING: 

Nikola Križková

DÉLKA:

60 minut

 

          

        

 

 

Kam se podějí všechny naše myšlenky a vzpomínky, když večer zavřeme víčka? Když se vše, přes den nemyslitelné, zhmotní, ožije a z našeho těla se stane jen materiál? A co se stane, když ráno opustíme pokoj a necháme tam zavřené všechny svoje sny, obavy a tajné tužby, se kterými jsme strávili noc?

Prý nemáme jen jedno já, máme jich víc. V běžném životě se tato naše já vzájemně omezují, abychom mohli fungovat v každodenních situacích. Co se však stane, když se tato já osvobodí od ostatních a stanou se autonomní?

Místa a krajiny, kde se toto vše může stát, leží v neznámé zemi (terra incognita). Dávní kartografové věřili, že na neznámých územích v odlehlých koutech světa, žijí fantastické obludy, draci a leviatani. V inscenaci Hic Sunt Dracones vznikají z částí lidského těla, objektů a materiálu neznámé krajiny, nepoznané bytosti, nemyslitelné situace a nepředstavitelné příběhy. Není to však výprava do dalekých krajů, do fantaskního světa krajiny utopie, ale cesta do našich vlastních myslí a skrytých zákoutí naší duše.

Vstupenky

Foto: Archiv Divadla Continuo
Foto: Archiv Divadla Continuo
Foto: Archiv Divadla Continuo
Foto: Archiv Divadla Continuo

#tanecpraha