Roselyne

Cécile Da Costa

25

Listopad

Námět, koncept, choreografie:

Cécile Da Costa

Účinkuje:

Cécile Da Costa

Režijní spolupráce:

Dominika Špalková

Světelný design:

Jiří Šmirk

Hudba:

Jan Šikl

Scénografie, kostýmy:

Petra Vlachyňská

Producent:

ProFitArt

Koproducent:

Studio ALTA

Foto:

Vojtěch Brtnický

Za podpory:

Ministerstvo kultury ČR, Magistrát hlavního města Prahy, Státní fond kultury ČR, Nadace život umělce, Divadlo DRAK, CIRQUEON, Uhelný mlýn

Délka:

45 min.

Premiéra:

29. 10. 2019, Studio ALTA

 

Žena jménem Roselyne hledá své místo; své místo v místnosti, své místo v očích ostatních, své místo v životě. Chce být neviditelná. Nechce rušit. Pochybuje. Vždy se za něčím schovává. Našla svou rostlinu.

Roselyne může být odrazem našich pochybností, rozhodnutí, která jsme neudělali, možností, kterých jsme nevyužili. Je naprosto nedokonalá, stejně jako my ostatní.

“Cítím se vinna. Nepamatuju si proč. Možná jsem udělala něco špatného nebo něco málo dobrého, nebo něco, co jsem měla udělat, ale neudělala jsem to. Možná, že ta vina tu byla už přede mnou. Nejhorší je necítit se provinile, nejhorší je, zkoušet vzpomenout si proč.”

Vstupenky

25

Listopad

Roselyne

ON-line
15:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 25-11-2020 15:00 25-11-2020 15:00 Czech republic/Europe Roselyne Žena jménem Roselyne hledá své místo; své místo v místnosti, své místo v očích ostatních, své místo v životě. Chce být neviditelná. Nechce rušit. Pochybuje. Vždy se za něčím schovává. Našla svou rostlinu. Roselyne může být odrazem našich pochybností, rozhodnutí, která jsme neudělali, možností, kterých jsme nevyužili. Je naprosto nedokonalá, stejně jako my ostatní. “Cítím se vinna. Nepamatuju si proč. Možná jsem udělala něco špatného nebo něco málo dobrého, nebo něco, co jsem měla udělat, ale neudělala jsem to. Možná, že ta vina tu byla už přede mnou. Nejhorší je necítit se provinile, nejhorší je, zkoušet vzpomenout si proč.” Česká republika
( Photo: Vojtěch Brtnický)
( Photo: Vojtěch Brtnický)
( Photo: Vojtěch Brtnický)
( Photo: Vojtěch Brtnický)
( Photo: Vojtěch Brtnický)

#tanecpraha