Closing Evening

09. 04.
Úterý
20:30
PONEC - divadlo pro tanec
Letošní jubilejní platforma nebude udělovat žádná ocenění, vrací se k “nesoutěžnímu” charakteru akce.
Večerní program se ponese v duchu reflexe uplynulých 30 ročníků, zúčastní se ho hosté platformy, čestní hosté a umělci české současné taneční scény.

Martin Macháček, jediný český člen Dramaturgické rady letošní platformy, zapátral v archivech České televize a objevil skvosty. Projekce úryvků ze zpravodajství ČT nás vtáhne do minulosti stejně jako speciální vydání Taneční zóny k 30. výročí ČTP, které čerpá z archivů Divadelního ústavu a Tance Praha. Takový výlet do historie evokuje řadu vzpomínek, milých i napínavých, které můžete sdílet s námi. Přítomnost pamětníků je jen vítána. Pak už se vrátíme k tomu, co jsme zažili na platformě tady a teď. Tři čestní zahraniční hosté se podělí o své dojmy z letošního ročníku, tentokrát bez vyhlašování ocenění konkrétním dílům či osobnostem, ale s pohledem na to, co považují za originální, oslovující, svébytné, šokující, iritující, krásné, provokující, matoucí…prostě jiné.

Večerem nás provede Alyssa Dillard v úzké součinnosti s týmem ČTP.
Večer je otevřený všem, kdo mají zájem, místa si prosím rezervujte přes GoOut.
Chci zůstat v obraze

  Informace

  guests@tanecpraha.eu

  +420 222 721 531

  +420 603 843 593

  Festivalové centrum

  PONEC - divadlo pro tanec

  Husitská 899/24A

  130 00 Praha 3

  Webové stránky vznikly za finanční podpory EU prostřednitvim NextGeneration EU, Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky v rámci programu Kreativní vouchery