Pro Profesionály

Jsi umělec a chceš přihlásit své dílo na platformu?

Registrace na Českou taneční platformu je zdarma pod podmínkou schválení. Registrace je vyhrazena výhradně pro pracující profesionály v oboru performing arts.

Registrace na letošní Českou taneční platformu jsou již uzavřené, vstupenky na jednotlivá představení lze zakoupit v sekci Program.

Registrovat se mohou:

ředitelé a umělečtí ředitelé souborů, festivalů a kulturních organizací, zástupci produkce, distribuce, public relations, další experti působící v kulturních a profesních strukturách – divadlo, festival, společnost, produkční a distribuční agentura, sdružení, sítě, městské a státní instituce, studenti a pedagogové uměleckých oborů, zástupci taneční kritiky.

Dále také tvůrci představení, performeři a choreografové.

Po vyplnění registračního formuláře, prosím vyčkejte na schválení registrace a instrukce od našeho oddělení guest service. Pokud se neshodujete v žádné z výše uvedených kategorií, váš požadavek nebude bohužel zohledněn. Zveme vás však, abyste navštívili sekci program, pro zakoupení vstupenek online.

Chci zůstat v obraze

  Informace

  guests@tanecpraha.eu

  +420 222 721 531

  +420 603 843 593

  Festivalové centrum

  PONEC - divadlo pro tanec

  Husitská 899/24A

  130 00 Praha 3

  Webové stránky vznikly za finanční podpory EU prostřednitvim NextGeneration EU, Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky v rámci programu Kreativní vouchery