ARTIST TRIP II – Wellmass trip

Eva Stará

09. 04.
Úterý
17:00
Krenovka

Performativní lázně, vizuální i tělesný odpočinek. Svěřte se do rukou našeho Wellmass teamu.

“Vždycky jsem obdivovala všechna ta nahá těla, jejich záhyby a tvary. Když jsem sama a potřebuju masáž, mačkám si ruce a nohy..  .”

Jedná se o site-specific fragment z performance Wellness, připravený speciálně pro hosty festivalu Česká taneční platforma.

Poznejte Prahu očima místních umělců! Vydejte se s nimi na jejich oblíbená místa a zažijte netradiční procházku nebo zážitek. Plynule navazuje na další program. 

Prosím rezervujte si místa skrze rezervační formulář – kapacita je omezená!

Eva Stará

Tanečnice, performerka, akrobatka a choreografka. Tanec studovala na Konzervatoři Duncan centre a v pohybovém vzdělávání pokračovala na katedře nonverbálního divadla na pražské HAMU. Spolupracuje s řadou uznávaných souborů, divadel a režisérů české scény. Dlouhodobě se věnuje pohybové pedagogice.

Je jednou ze zakládajících členek spolku HOLEKTIV, progresivního souboru pohybujícího se na pomezí žánrů tance a nového cirkusu s vlastní autorskou tvorbou obrazově silných a divácky úspěšných inscenací.

Ve své tvorbě hledá živou energii mezi publikem a interpretem. Věnuje se tématům sebepřijetí a body positivity, které zpracovává v projektové řadě MASS pod režijním vedením Jindřišky Křivánkové.

ÚČINKUJÍ: Sára Halušková, Lucie Vrbíková, Kristýna Břeská, Barbora Matějková a Anna Pecinová  KONCEPT: Eva Stará   DRAMATURGIE: Jindřiška Křivánková   HUDBA: Matouš Hekela   KOSTÝMY: Oldrich Voyta

Chci zůstat v obraze

Informace

guests@tanecpraha.eu

+420 222 721 531

+420 603 843 593

Festivalové centrum

PONEC - divadlo pro tanec

Husitská 899/24A

130 00 Praha 3

Webové stránky vznikly za finanční podpory EU prostřednitvim NextGeneration EU, Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky v rámci programu Kreativní vouchery